باغ تالاروعمارت سعادت

باغ تالاروعمارت سعادت

اگر که هم به باغ تالار علاقه مندید و هم شکوه و جلال عمارت ها هوش از سرتان می برد به شما باغ تالار و عمارت سعادت را پیشنهاد می کنیم. این باغ تالار و عمارت زیبا با ظرفیت 500 نفری که دارد در منطقه ی آرام گرمدره قرار دارد. عمارت سعادت دارای سه سالن مجزا است که شامل دو سالن پذیرایی و یک سالن شام مجزا با سقف و نقاشی های مینیاتور در میان گنبدها است. و در قسمت باغ آن آبنما و استخری زیبا وجود دارد. این استخر در جای مناسبی از باغ قرار دارد، به طوری که امکان سرو غذا را در کنار استخر به شما می دهد. باغ تالار وعمارت سعادت دارای ویژگی های منحصر به فرد دیگری نیز هست که می توان به فضای عقد مجزا، چایخانه عربی در فضای باز، نورپردازی و صدا برداری حرفه ای، تی وی وال در سالن اصلی و پارکینگ اختصاصی آن اشاره کرد.

تشریفات مشیری خاص ترین برگزار کننده جشن عروسی در باغ تالار و عمارت سعادت بوده و ارائه دهنده کامل ترین خدمات جشن عقد ، عروسی و نامزدی می باشد. جهت رزرو و اطلاعات بیشتر با 09121009300 تماس حاصل فرمایید . 

 

باغ تالار و عماردت سعادت -5

باغ تالار و عماردت سعادت -4

باغ تالار و عماردت سعادت -2

باغ تالار و عماردت سعادت -1

باغ تالار و عماردت سعادت

Error message

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /var/www/vhosts/moshiriwedding.com/public_html/includes/file.phar.inc).