مقاله

باغ تالار عروسی

admin ۰۶ فروردین ۱۳۹۹

باغ تالار عروسی

باغ و سالن عروسی و  تمام باغ ها تالار ها و عمارت های ما را از اینجا دنبال کنید

باغ و سالن عروسی تشریفات مشیری دارای موارد زیادی از باغ تالار ها ، عمارت ها و خانه های ویلایی در تهران و حومه می باشد . ظرفیت از 50 الی 1000 نفر می باشد 

 لیست تعدادی از موارد  به شرح زیر است :

 

باغ تالارعروسی  لوکس سورینو :

مدرنترین باغ تالار ایران در فضای 32000 متر باغ تالار – 1200 متر سالن آکوستیک – فضای باغ ایرانی – چایخانه سنتی در حیاطی زیبا – قابلیت چیدمان در فضای باغ – دسترسی آسان سرویس ترانسفر میهمانان تا باغ چیدمان عقد در فضای باغ ، پذیرایی شام در فضای باغ + سالن شام ، برش کیک روی برکه و فضای سفره خانه سنتی ، سالن مربع 1200 متری با سقف آکوستیک و سالن رختکن و زیبایی بسیار خاص از مزایای این باغ تالار می باشد .  باغ تالار سورینو در غرب تهران و در منطقه گرمدره واقع شده است . فضای مشجر باغ 22000 متر و فضای باغ تالار 10000 متر می باشد . دارای فضای سبز جهت چیدمان در فضای باغ . 

تشریفات مشیری طراح زیباترین جشن عروسی و عقد و نامزدی در باغ تالار اختصاصی سورینو می باشد . 

 

باغ عمارت عروسی دایانا 

 خاص ترین عمارت باغ منطقه گرمدره به همراه 2 سالن مجزا . عقد در فضای باغ 

باغ عمارت عروسی دایانا یکی از خاص ترین و زیباترین عمارت های منطقه گرمدره می باشد . این باغ عمارت دارای دو سالن مجزا ، صدابرداری منحصر به فرد ، نورپردازی حرفه ای و فضای بیرونی جهت چیدمان عقد وسفره خانه سنتی می باشد . ظرفیت چیدمان 200 الی 500 نفر می باشد . 

 

عمارت هانا :

عمارت خاص + چیدمان عقد در فضای بیرونی به همراه دو سالن مجزا،دارای دو سالن مجزا و ظرفیت 200 الی 500 نفر را دارد . عمارت هانا در منطقه گرمدره واقع شده است . فضای عقد بیرونی در کنار برکه ، نمای عمارت و چایخانه سنتی این فضا منحصر به فرد می باشد  . 

استفاده از ستون های بلند ، درختچه های کوتاه و استخر زیبایی باغ را دوچندان می کند . 

 

باغ عمارت ملک :

خاص ترین عمارت ایران – در نزدیکی تهران – لوکس ترین و خاص ترین فضا جهت برگزاری عروسی در عمارت

یکی از باغ تالار و عمارت های زیبا در نزدیکی تهران ، باغ عمارت ملک واقع در جاده اندیشه - شهریار می باشد . عمارت ظرفیت 250 نفر و فضای باغ نیز ظرفیت 200 نفر را دارد .  درختان قدیمی ، استخر بسیار زیبا با قابلیت طراحی میز شام دور اسستخر ، چیدمان میز کیک در باغ ، استایل روستیک باغ ، چیدمان عقد در کنار استخر از محاسن این باغ تالار به شمار می آید . از مزایای این باغ تالار میتوان به اجرای هم زمان دو تم کلاسیک در سالن و روستیک در فضای باغ تالار اشاره کرد . 

تشریفات مشیری خاص ترین برگزار کننده جشن عروسی در باغ تالار و عمارت ملک بوده و ارائه دهنده کامل ترین خدمات جشن عقد ، عروسی و نامردی می باشد .

 

باغ موگه :

لوکس ترین باغ روستیک به سبک باغ های اسپانیا به همراه تمپل . باغ عمارت موگه دارای فضای سبز و برکه بسیاز زیبا بوده و فضای رویایی و خاص دارد . 

 

باغ سفید گرمدره :

زیباترین عمارت سفید و فرنچ گاردن، باغ سفید گرمدره دارای دو سالن مجزا با ظرفیت 200 الی 500 نفر، دارای حیاط بسیارزیبا و درختان کاج و فضای چیدمان بیرونی ، اجرای عقد در فضای باغ، ورودی بسیار زیبا و عمارت بسیار خاص، نورپردازی و صدابرداری حرفه ای، سفره خانه مراکشی و باردمنوش و قلیان عربی ، بسیار استاندارد و شیک  

 

باغ تالار 21 :

عمارت 21  لوکس و خاص الهام گرفته از عمارت اوهکا پلس امریکا 

 

باغ عرشیا :

باغ زیبای ژاپنی و فضای فلت در نزدیکی تهران ، باغ عروسی عرشیا فضایی زیبا مناسب جشنهای تابستانی دارد . استفاده از موزیک فضای باز از محسنات باغ تالار عرشیا می باشد . 

 

باغ و سالن عروسی والا :

واقع در منطقه سعید آباد شهریار و دارای فضای عقد منحصر به فرد و تالار جهت 500 نفر چیدمان ، دارای برکه ، آبنما و نمای عمارتی سفید رنگ 

 

باغ و سالن عروسی تاج :

باغ تالار تاج گرمدره شیک و خاص و مدرن – دارای باغچه فرانسوی و محیط عقد در وسط برکه ، باغ تاج گرمدره یکی از موارد بسیار استاندارد جهت برگزاری جشن عروسی ، نامردی ، عقد می باشد .  باغ تاج دارای 2 سالن مجزا ، سیستم نور و صدا حرفه ای ، حیاط و محیط عقد بسیار خاص در میان برکه های زیبا و نمای تاج منحصر به فرد می باشد . گل آرایی و لوسترآرایی و استیج موزیک در سالن اصلی مورد توجه میهمانان شما قرار خواهد گرفت .

تشریفات مشیری خاص ترین برگزار کننده جشن عروسی در باغ تالار تاج ارايه دهنده کامل ترین خدمات جشن عقد ، عروسی و نامردی می باشد .

 

باغ تالار روژانو :

باغ عروسی روژانو واقع در گرمدره دارای 2 سالن مجزا و قابلیت چیدمان برای 300 نفر در فضای بسیار زیبای باغ و 300 نفر در سالن اصلی می باشد . عمارت سفید زیبای این باغ و چایخانه روستیک زیبایی خاص و دوچندانی به این فضا می دهد . نورپردازی زیبای درختان و سالن شام از دیگر ویژگی های این فضا می باشد . فضای عقد بسیار زیبا در کنار درختان و به صورت چیدمان کلیسایی قابل اجرا می باشد . 

تشریفات مشیری خاص ترین برگزار کننده جشن عروسی در باغ تالار و عمارت روژانو بوده و ارائه دهنده کامل ترین خدمات جشن عقد ، عروسی و نامردی می باشد .

 

باغ  تالار های گرمدره : باغ تالار نارسیس – باغ تالار فرمانیه – باغ تالار بهنام – باغ تالار 770 – باغ تالار 777 – باغ میرزایی – باغ تالار خوبان

– باغ تالار فردوس - باغ تالار ملورین - عمارت شیخان گرمدره - باغ موناکو - باغ 800 - عمارت روما  - باغ گیلاس 

 

باغ تالار میرزایی پیک:

این باغ تالار فضای بیرونی کاملا روستیک داشته و دارای دو سالن کاملا مجزا می باشد . برکه طبیعی بسیار زیبا و درختان بیدمجنون زیبایی این باغ را دوچندان می کند . ظرفیت برگزاری جشن در این باغ 70 الی 250 نفر می باشد . 

جهت رزرو و اطلاعات بیشتر با 09121009300 تماس حاصل فرمایید . 

تشریفات مشیری خاص ترین برگزار کننده جشن عروسی در باغ تالار میرزایی یا باغ تالار پیک بوده و ارائه دهنده کامل ترین خدمات جشن عقد ، عروسی و نامردی می باشد .

 

باغ تالار باران :

حس عروسی در پاریس و ایفل را برای شما تداعی می کند . باغ زیبا و خاص و برج ایفل 20 متری ، دارای 2 سالن مجزا و فضای سبز بسیار زیبا 

 

باغ تالاروعمارت سعادت:

باغ تالار سعادت در منطقه گرمدره واقع شده است . ظرفیت 300 نفر در سالن اصلی و 200 نفر در سالن و فضای بیرونی را دارد . چایخانه عربی  و سفره عقد در فضای بیرونی از امکانات باغ تالار می باشد . باغ سعادت دارای سالن سرو شام به صورت مجزا می باشد . سالن اصلی دارای تی وی وال ، نورپردازی و صدابرداری منحصر به فرد می باشد . 

 

عمارت فرمانیه :

یک عمارت شیک ، نوساز و نقلی . بسیارزیبا و خاص . دارای 2 سالن بسیار شیک . نورپردازی بسیار لوکس و سقف بسیار بلند داخل عمارت ، شاه نشین داخل سالن اصلی . دارای فضای بیرونی جهت چیدمان عقد و روستیک ،ظرفیت 70 الی 250 نفر

 

باغ تالار آرشان لواسان: 

این باغ تالار در لواسان واقع شده ودارای یک سالن اصلی به همراه یک سالن کوچک در فضای باغ و دید کوهستان و رودخانه می باشد . مناسب جهت جشن ها و میهمانی های کوچک از تعداد 50 الی 150 نفر ، چیدمان سفره عقد و یا میز کیک و نامزدی در فضای باغ - بسیار شیک 

جهت رزرو و اطلاعات بیشتر با 09121009300 تماس حاصل فرمایید . 

تشریفات مشیری خاص ترین برگزار کننده جشن عروسی در باغ تالار آرشان لواسان بوده و ارائه دهنده کامل ترین خدمات جشن عقد ، عروسی و نامردی می باشد .

 

 باغ تالار الماس 770 :

باغ تالار 770 در منطقه گرمدره واقع شده است . ظرفیت 250 نفر در سالن اصلی و 200 نفر در سالن و فضای بیرونی را دارد . چایخانه چوبی و سفره عقد در فضای بیرونی از امکانات باغ تالار می باشد . باغ 770 دارای سالن سرو شام به صورت مجزا می باشد . سالن اصلی دارای تی وی وال ، نورپردازی و صدابرداری منحصر به فرد می باشد . 

تشریفات مشیری خاص ترین برگزار کننده جشن عروسی در باغ تالار و عمارت الماس بوده و ارائه دهنده کامل ترین خدمات جشن عقد ، عروسی و نامردی می باشد .

 

باغ تالار و عمارت همای :

باغ همای در نزدیکی تهران و در منطقه آزادگان واقع شده است . این باغ تالار زیبا دارای عمارت سفید رنگ ، حوضچه ها و استخرهای خاص و فضای بیرونی منحصربه فرد است . باغ همای دارای 2 سالن کاملا مجزا و قابلیت چیدمان در فضای باغ را دارد . ظرفیت چیدمان هر سالن 400 الی 500 نفر می باشد و قابلیت چیدمان 300 نفر در فضای باغ و چایخانه سنتی را دارد . فضای عقد بسیار زیبا در کنار استخر ، یکی از ویژگی های خاص باغ همای به حساب می آید . تم دیزاین سالن ها کلاسیک و طلایی می باشد . 

تشریفات مشیری خاص ترین برگزار کننده جشن عروسی در باغ تالار و عمارت همای بوده و ارائه دهنده کامل ترین خدمات جشن عقد ، عروسی و نامردی می باشد .

 

باغ عمارت ملک :

یکی از باغ تالار و عمارت های زیبا در نزدیکی تهران ، باغ عمارت ملک واقع در جاده اندیشه - شهریار می باشد . عمارت ظرفیت 250 نفر و فضای باغ نیز ظرفیت 200 نفر را دارد . درختان قدیمی ، استخر بسیار زیبا با قابلیت طراحی میز شام دور اسستخر ، چیدمان میز کیک در باغ ،استایل روستیک باغ ، چیدمان عقد در کنار استخر از محاسن این باغ تالار به شمار می آید . از مزایای این باغ تالار میتوان به اجرای هم زمان دو تم کلاسیک در سالن و روستیک در فضای باغ تالار اشاره کرد . 

تشریفات مشیری خاص ترین برگزار کننده جشن عروسی در باغ تالار و عمارت ملک بوده و ارائه دهنده کامل ترین خدمات جشن عقد ، عروسی و نامردی می باشد .

 

عمارت سام گرمدره : 

عمارت سام در منطقه گرمدره واقع شده و دارای نمای بسیار فوق العاده می باشد . عمارت دارای 2طبقه و 2 سالن مجزا و نما و سالن های لوکس وکاملا کلاسیک می باشد . فضاب بیرونی جهت چیدمان عقد از دیگر ویژگی های این عمارت می باشد . سالن اصلی دارای سیستم صدابرداری ، نورپردازی و تی وی وال منحصر به فرد می باشد . 

تشریفات مشیری خاص ترین برگزار کننده جشن عروسی در باغ تالار و عمارت سام بوده و ارائه دهنده کامل ترین خدمات جشن عقد ، عروسی و نامردی می باشد .

 

باغ عمارت VIP:

 در منطقه شهریار فضایی کوچک و جذاب جهت میهمانی و جشن 70 الی 200 نفر 

 

عمارت ملل شهریار :

عمارتی بسیار لوکس دارای فضای بیرونی فرنچ گاردن و امکان عقد درفضای باز ، دارای 2 سالن کاملا مجزا و لوکس 

 

باغ عمارت صدرا :

خاص و زیبا دارای عمارت بسیار منحصربه فرد واقع در محدوده شهریار

 

باغ عمارت سران :

دارای فضای بیرونی زیبا و سالن عمارت شکل ، ماسب جهت جشن های کم جمعیت 

 

عمارت رویال شهریار :

عمارت عروسی بسیار شیک ، کلاسیک و لوکس واقع در منطقه شهریار . 

 

عمارت زمرد ایران خودرو :

عمارت زیبا نزدیک به تهران دارای استخر و چیدمان فضای بیرونی

 

باغ تالار دانش :

باغ تالار و عمارت مناسب جهت جشن نامزدی ، نزدیک به تهران واقع در خیابان ایران خودرو 

 

عمارت قصرلنا:

واقع در بومهن ، خاص ترین عمارت شرق تهران 

 

باغ تالار عروسی  -6

باغ تالار عروسی  -5

باغ تالار عروسی  -4

باغ تالار عروسی  -3

باغ تالار عروسی  -2

باغ تالار عروسی  -1

باغ تالار عروسی

Error message

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /var/www/vhosts/moshiriwedding.com/public_html/includes/file.phar.inc).