باغ تالار فرمانیه

باغ تالار فرمانیه (گرمدره)

یکی دیگر از باغ تالار های مجلل که در گرمدره واقع شده است باغ تالار فرمانیه است. این باغ تالار با 20 سال سابقه در زمینه اجرای مراسم نامزدی، عقد و عروسی آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان است. باغ تالار فرمانیه با استفاده از به روزترین متد های گل آرایی و شمع آرایی فضای باغ و سالن ها را دیزاین می کند. در این باغ تالار می توانید فضاهای جالبی را برای عکاسی و فیلم برداری پیدا کنید.

باغ تالار فرمانیه این امکان را به شما می دهد که مراسم عقدتان در فضای باز این باغ برپا کنید. این باغ یکی از قدیمی ترین باغ های واقع در گرمدره است و دارای تعداد زیادی درختان بلند قدیمی است. به همین دلیل در هر حالت روز فضای داخل باغ سایه است. 

از مزایای دیگر این باغ تالار می توان به پارکینگ اختصاصی، موقعیت دسترسی آسان، سفره خانه ای منحصر به فرد با دیزاین کاملا سفید، نمای رومی تالار، گنبد مراکشی برای مراسم عقد و سیستم صوتی حرفه ای اشاره کرد. این باغ تالار دارای ظرفیت 300 نفری است اما امکان این را دارد که با تعداد میهمانان کم هم مراسم شما را برگزار کند.

تشریفات مشیری خاص ترین برگزار کننده جشن عروسی در باغ تالار و عمارت فرمانیه بوده و ارائه دهنده کامل ترین خدمات جشن عقد ، عروسی و نامزدی می باشد .

جهت رزرو و اطلاعات بیشتر با 09121009300 تماس حاصل فرمایید . 

 

باغ تالار فرمانیه -3

باغ تالار فرمانیه -0

باغ تالار فرمانیه