باغ تالار میرزایی پیک

باغ تالار میرزایی پیک

یکی از باغ تالار های مجلل که در استان البرز و در منطقه ی سرسبز گرمدره واقع شده، باغ تالار میرزایی پیک است. این باغ تالار با 20 سال سابقه در زمینه ی برگزاری مراسم های نامزدی، حنابندان، عقد و عروسی است. این باغ تالار با مساحت 7000 متر مربع، دارای باغی زیبا با دیزاین روستیک و پر از درختان بید و کاج است. ظرفیت باغ و فضای باز میرزایی 150 نفر و ظرفیت سالن بدون ستون آن نیز 150 نفر است. موردی که باغ تالار میرزایی پیک را متفاوت و منحصر به فرد قرار داده، اجرای مراسم عقد در کنار برکه همراه با ابر مصنوعی است. این ایده و و دیزاین فضای فوق تصوری را برای شما و میهمانانتان به ارمغان می آورد. از ویژگی های دیگر این باغ تالار می توان به سالن شام شیشه ای مجزا، جدید ترین دیزاین های روز، کف LED حرفه ای، TV بک حرفه ای بیرای نمایش ویدیو عروسی، دسترسی آسان، سقف های بلند در عمارت و برکه ای همراه با قو های زیبا اشاره کرد.

جهت رزرو و اطلاعات بیشتر با 09121009300 تماس حاصل فرمایید .  تشریفات مشیری خاص ترین برگزار کننده جشن عروسی در باغ تالار میرزایی یا باغ تالار پیک بوده و ارائه دهنده کامل ترین خدمات جشن عقد ، عروسی و نامزدی می باشد .

 

باغ تالار میرزایی پیک -5

باغ تالار میرزایی پیک -4

باغ تالار میرزایی پیک -2

باغ تالار میرزایی پیک  -1

باغ تالار میرزایی پیک

Error message

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /var/www/vhosts/moshiriwedding.com/public_html/includes/file.phar.inc).