باغ عمارت ملک

باغ عمارت ملک 

این باغ عمارت که در محدوده ی جاده ی اندیشه - شهریار واقع شده است، به طور قطع یکی از رویایی ترین باغ عمارت هایی است که می بینید.

باغ عمارت ملک دارای یک باغ زیبا با ظرفیت 200 نفر و عمارتی مدرن و مجلل با ظرفیتی 250 نفر است. فضای باغ این مجموعه دارای درختان قدیمی و بلند، باغچه ی ژاپنی و استخری زیباست. استخر به طوری طراحی شده است که این قابلیت را در اختیار شما قرار دهد تا میز شام یا سفره ی عقد را در کنار استخر به زیبایی بچینید. همچنین باغ عمارت ملک این امکان را به شما می دهد تا همزمان دو تم کلاسیک و روستیک را در عمارت و فضای باغ اجرا کنید. امکان انجام عقد کلیسایی در باغ، پارکینگ اختصاصی، برق اضطراری، میز کیک در باغ،استایل روستیک باغ از دیگر مزایای باغ عمارت ملک است.

تشریفات مشیری خاص ترین برگزار کننده جشن عروسی در باغ تالار و عمارت ملک بوده و ارائه دهنده کامل ترین خدمات جشن عقد ، عروسی و نامزدی می باشد .
جهت رزرو و اطلاعات بیشتر با 09121009300 تماس حاصل فرمایید .

 

باغ عمارت ملک -4

باغ عمارت ملک -3

باغ عمارت ملک -2

باغ عمارت ملک -1

باغ عمارت ملک

Error message

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /var/www/vhosts/moshiriwedding.com/public_html/includes/file.phar.inc).