مقاله

برگزاری مراسم عروسی در رشت

admin ۰۶ خرداد ۱۳۹۹

برگزاری مراسم عروسی در رشت


یکی از ایده های جذاب برای برگزاری جشن عروسی لوکیشن شمال کشور و یا همان رشت زیبای خودمان است.


بسیاری از عروس و داماد ها عروسی کنار دریا را رمانتیک تر و زیبا تر می دانند. به همین دلیل شهر های شمالی کشور به خصوص شهر رشت از مکان های پرطرفدار است.

در ادامه ی این مقاله به نکاتی که باید برای برگزاری مراسم عروسی در رشت رعایت کنید اشاره خواهیم کرد.


اولین نکته ای که باید برای برگزاری مراسم عروسی در رشت به آن توجه لازم داشته باشید، آب و هوا است. حتما قبل از هماهنگی با تشریفات عروسی از آب و هوای روز عروسی خود مطمئن شوید. حتی اگر روز جشن شما 100 درصد آفتابی باشد، باز هم لازم است تمهیدات لازم را برای جایگزینی فضای برگزاری مراسم در نظر بگیرید. هیچ عروسی دوست ندارد با مو و لباس خیس در مراسم خود حاضر شود یا صورت و گردنش بر اثر آفتاب سوختگی قرمز شود. می توانید سایه بانی را برای کل فضای جشن در نظر بگیرید تا میهمانان و همچنین خودتان از آفتاب و باران ناگهانی در امان باشید.

مراسم عروسی شما در اواسط تابستان هم که باشد ممکن است با غروب آفتاب برخی از میهمانانتان سردشان شود. پس از قبل به میهمانان خود اطلاع دهید که جشنتان در فضای باز برگزار می شود. که اگر مایل بودند لباس گرم و وسایل لازم خود را همراه بیاورند. وسایل گرمایشی و سرمایشی با توجه به فصل برگزاری مراسم از نکات مهم است. همچنین سرو نوشیدنی مناسب هر فصل می تواند آرامش خاطری برای میهمانان به ارمغان آورد.


همانطور که معلوم است میهمانانتان از راه های دوری برای مراسم عروسی شما می آیند. پس مهم است که پارکینگ مناسبی برایشان در نظر گرفته شود.


با توجه به این که شمال کشور آب و هوای مرطوبی دارد پر از حشرات گوناگون است. بهتر است با اسپری و انواع شمع و دستگاه های دافع حشرات، حشرات مزاحم را از میهمانان و خوراکی ها دور کنید.


یکی دیگر از موضوعات مهم برای برگزاری جشن عروسی در کنار دریا و یا جنگل داشتن ژنراتور برق قوی است. یادتان باشد حتما این نکته را به تشریفات خود گوشزد کنید.


برای دکوراسیون این لوکیشن بهتر است از حریر ها و گل آرایی ساده و شکیل استفاده کنید. اگر که شمع آرایی در نظر دارید بهتر است مکان سنجی مناسبی برای شمع ها داشته باشید تا در معرض باد نباشند.
همچنین برای مسیر ورودی عروس و داماد می توانید فانوس های زیبا قرار دهید. فانوس ها فضای مراسم را رمانتیک و احساسی می کنند. و در آخر دقت داشته باشید المان هایی که برای زیبایی به کار می برید باعث آسیب به طبیعت و درختان نشوند.

تیم تشریفات مشیری برای برگزاری مراسم عروسی شما در نقاط شمال کشور به یاری شما می آید و تمام آن چه که شما در رویای خود دیده اید را برایتان به واقعیت تبدیل می کند.

 

برگزاری مراسم عروسی در رشت

برگزاری مراسم عروسی در رشت -2

برگزاری مراسم عروسی در رشت -1
برگزاری مراسم عروسی در رشت

Error message

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /var/www/vhosts/moshiriwedding.com/public_html/includes/file.phar.inc).