مقاله

بهترین تشریفات عروسی در تهران

admin ۰۸ فروردین ۱۳۹۹

بهترین تشریفات عروسی در تهران

بهترین تشریفات عروسی تهران شعاری که همگان می نویسند به راستی آیا به این شعار عمل می شود ؟ بهترین بودن به المان ها و فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که به شرح ذیل است :

- جلسات متعدد قبل از جشن عروسی جهت مشخص شدن سلیقه عروس و داماد و تم مراسم

- کیفیت و کمیت پذیرایی آب میوه ، فینگرفود ، شیرینی ، میوه

- کمیت و کیفیت شام عروسی و استفاده از بهترین متریال

- پرسنل پذیرایی کننده آراسته و حرفه ای

- استفاده از ظروف بسیار شیک و منحصر به فرد

- همکاری با بهترین بوتیک های کیک عروسی

- گل آرایی خاص و منحصر به فرد و استفاده از گل های زیبای فصل

- نورپردازی و شمع آرایی خاص

- چیدمان از پیش تعیین شده سالن عروسی

- طراحی جایگاه عروس داماد

این روزها که برگزاری مراسم عروسی از خانه به باغ تالارهای لوکس و مجلل تغییرمکان داده است و زوج های در شرف ازدواج ترجیح میدهند ضیافت جشن عروسیشون رو با تجملات بیشتری برپاکنند . راه را برای موسساتی که قبلا تنها وظیفه کرایه ظروف و تجهیز مجالس را برعهده داشت و حالا تبدیل به موسسات حرفه ای شدند که از برنامه ریزی گرفته تا طراحی و اجرای مراسم عقد و عروسی را باز کرده است . این موسسات که قبلا به عنوان کترینگ از آنها یاد میشد حالا با عنوان تشریفات مجالس در حال فعالیت هستند. موسسات تشریفات عروسی در ایران معمولا خدمات اجاره باغ ، عمارت، سالن اجتماعات ، ویلا ،کرایه ظروف ، میزوصندلی، تزئینات ، پذیرایی ، غذا ، میوه ، شیرینی و کیک ، مهماندار ، ارکستر و خواننده ، گل آرایی ، شمع آرایی را ارائه میدهند در کنار این خدمات اصلی برخی خدمات جانبی مانند تیم عکاسی و فیلم برداری ، سفره عقد ، کارت دعوت ، ماشین عروس ، لباس عروس را در پکیج های کلی خود به عروس دامادها پیشنهاد میدهند .

خدمات مجالس و تشریفات عروسی مشیری طراح و برگزار کننده مجلل ترین جشن عروسی و نامزدی در باغ ها و عمارت و سالن های لاکچری تهران و کرج می باشد.

 

بهترین تشریفات عروسی در تهران -4

بهترین تشریفات عروسی در تهران -3

بهترین تشریفات عروسی در تهران -2

بهترین تشریفات عروسی در تهران -1

بهترین تشریفات عروسی در تهران