مقاله

تاج گل عروس

admin ۱۴ مرداد ۱۳۹۹

تاج گل عروس

یکی از رویایی ترین اکسسوری های عروس تاج گل است. تاج گل یک حس شاهزاده گونه و زیبایی به عروس می بخشد. همچنین اگر در مراسمتان از گل آرایی استفده کرده اید تاج گل به جای تاج مجلل و نگین دار می تواند یک انتخاب هوشمندانه و ظربف باشد.

تاج گل در زمان های دور بسیار پرطرفدار بود اما رفته رفته کنار گذاشته شد. تا دوباره با شکل گیری عروسی ها به سبک بوهمی و روستیک،  تاج گل عروس باز به یک آیتم محبوب تبدیل شد.

در ادامه ی این مقاله با یاد آوری چند نکته که به شما در انتخاب تاج گل مناسب کمک می کند همراهتان هستیم.

- ابتدا شما باید رنگ گل ها را با توجه به لباس، رنگ مو و استایل عروسی انتخاب کنید. با توجه به رنگ انتخابی می توانید یک تاج گل عروس زیبا و هماهنگ با دیگر آیتم هایتان داشته باشید.

- سعی کنید گل هایی را برای تاج گلتان در نظر بگیرید که ماندگاری بیشتری داشته باشند. معمولا گل های درشت نسبت به گل های ریز ماندگاری کم تری دارند. ولی حتما در این باره با گل فروش خود مشورت کنید.

- انتخاب سایز گل های تاج گل عروس باید متناسب با سایز صورت باشد. اگر برای صورت های درشت از گل های بزرگ استفاده کنید، جلوه ی خوبی نخواهد داشت. بهتر است برای افرادی با صورت بزرگ از گل های کوچک و غنچه ای استفاده شود.

- اگر می خواهید در هزینه های خود صرفه جویی کنید بهتر است از گل های موجود در همان فصل انتخاب کنید. همچنین رنگ های مناسب فصل تابستان رنگ های صورتی، نارنجی و زرد است و برای زمستان رنگ های بنفش، اّبی و سبز بیشتر استفاده می شود.

- در آخر با آرایشگر خود مشورت کنید که با توجه به آرایش و مدل موهایی که قرار است داشته باشید  شما را راهنمایی کند تا بهترین تاج گل مناسب  خود را خریداری کنید.

 

تاج گل عروس -7

تاج گل عروس -6

تاج گل عروس -4

تاج گل عروس -3

تاج گل عروس -2

تاج گل عروس -1

تاج گل عروس