مقاله

تشریفات عقد

admin ۰۱ شهریور ۱۳۹۹

تشریفات عقد

از مهم ترین مراسم های پیوند عاشقانه یک زوج باید به جشن عقد اشاره کرد. زیرا عروس و داماد در این جشن لحظات اولیه ی وصال خود را جشن می گیرند. به همین خاطر جشن عقد باید بی نقص و به یاد ماندنی برگزار شود.

در گذشته جشن عقد در منزل برگزار می شد اما امروزه به دلیل نداشتن فضای کافی در خانه و زحمت زیادی که برگزاری جشن در منزل دارد، برپایی مراسم عقد به باغ و تالار ها رسیده است. اما برای برگزاری یک جشن عقد مجلل و منحصر به فرد به کمک یک تشریفات عقد حرفه ای نیاز مندید.

اولین نکته برای اجرای مراسم عقد انتخاب فضای برگزاری جشن است. تشریفات عقد باید به شما انواع سالن ها و باغ هایی که مناسب این مراسم هستند را با توجه به بودجه و سلیقه ی شما پیشنهاد دهد.

بعد از آن که باغ تالار خود را به همراه تیم تشریفات عقد انتخاب کردید، نوبت به انتخاب تم مراسم و طراحی سفره عقد با توجه به سلیقه ی شما می رسد. دلیل آن که انتخاب تم مراسم را الویت قرار دادیم این است که سفره عقد باید با توجه به تم رنگ و جشن دیزاین شود. تشریفات عقد باید بتواند سفره عقد شما را با اطلاعی که از روحیات شما و کسب کرده است بچیند. سفره عقد می تواند سنتی و یا مدرن باشد.

همچنین برای زیبایی هر چه بیشتر جشن عقد نیاز به گل آرایی و شمع آرایی در آن حس می شود. زیرا شمع و گل یک فضای عاشقانه و رمانتیکی را به وجود می آورد. که این خدمات وظیفه ی تشریفات عقدی است که با آن قرار داد بسته اید.

تشریفات مشیری با داشتن طراح اختصاصی برای آیتم های سفره عقد، گل آرایی، نورپردازی و شمع آرایی  می تواند نیاز های شما را برای یک جشن عقد بی نقص برطرف کند. این تشریفات با توجه به 25 سال سابقه در زمینه ی اجرای جشن عقد باعث آسودگی خیال و آرامش شما در مراسمتان می شود و شما می توانید نهایت لذت را از جشن تکرار نشدنی خود ببرید.

 

تشریفات عقد -3

تشریفات عقد -2

تشریفات عقد -1

تشریفات عقد