مقاله

دسته گل عروس

admin ۱۲ مرداد ۱۳۹۹

دسته گل عروس

یکی از اکسسوری هایی که به زیبایی عروس اضافه می کند دسته گل او است. دسته گل عروس از آن آیتم های ضروری است که نمی توان آن را حذف کرد. دسته گل، شیک بودن لباس عروس را دو چندان می کند و بسیار به چشم می آید.

با رعایت چند نکته که در ادامه این مقاله ارائه می کنیم، می توانید انتخاب مناسب تری برای دسته گل بهترین روز زندگیتان داشته باشید.

- برای دسته گل روز عروسیتان گل هایی را انتخاب کنید که ماندگاری بالا تری داشته باشند و زیبایی خود را بعد از خشک شدن نیز از دست ندهند. در این مورد بهتر است با گل فروش و طراح دسته گلتان صحبت کنید تا شما را راهنمایی کنند. اما پیشنهاد ما برای شما گل های رز، سوسن، ارکیده و بنفشه است.

- برای دیزاین دسته گلتان می توانید از روبان های هماهنگ با لباس عروستان انتخاب کنید. همچنین می توانید جنس آن را مخمل یا ساتن در نظر بگیرید که بستگی به سلیقه خودتان دارد.

- حتما هنگام انتخاب سایز دسته گل به قد و قواره اتان توجه داشته باشید. اگر که ریزه اندام هستید دسته گل بزرگ می تواند لباس و حتی خودتان را پنهان کند. اما اگر برعکس درشت هیکل هستید دسته گل کوچک انتخاب مناسبی نیست و باعث خطای دید می شود و شما از آن چه هستید بزرگ تر به نظر می آیید.

- نکته ی دیگری که باید هنگام سفارش دسته گل خود در نظر داشته باشید، سبک برگزاری مراسمتان است. حتما این موضوع را با طراح دسته گلتان و یا گل فروشتان هماهنگ کنید.

- مهم ترین قسمت انتخاب دسته گل عروسی رنگ آن است. بهتر است رنگی را انتخاب کنید که با دیزاین مراسم و دکور متناسب باشد . تا جایی که امکان دارد از ترکیب رنگ های متضاد بپرهیزید و سعی کنید تم ملایمی را به دسته گلتان بدهید.

- از نکات دیگر انتخاب دسته گل عروس توجه بر وزن و ظرافت آن است. طبیعی است که دسته گل های بزرگ حمل سخت تری داشته باشند. اگر این موضوع برایتان اهمیت دارد و می خواهید کمی متفاوت نیز به نظر بیایید می توانید از حلقه گل و یا مچ بند گل استفاده کنید.

 - و در آخر با توجه به مدل لباستان دسته گل خود را سفارش دهید. اگر که لباس ساده ای دارید بهتر است دسته گل آبشاری را انتخاب کنید تا به لباستان نما دهد اما اگر لباس پرنسسی دارید بهترین انتخاب برای شما دسته گل گرد است.

 

دسته گل عروس -4

دسته گل عروس -3

دسته گل عروس -2

دسته گل عروس -1

دسته گل عروس

Error message

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /var/www/vhosts/moshiriwedding.com/public_html/includes/file.phar.inc).