مقاله

سالن عقد

admin ۲۸ مرداد ۱۳۹۹

سالن عقد

با توجه به این که قرار است زیبا تربن و رمانتیک ترین لحظات یک زوج، یعنی پیوند آن ها در سالن عقدنتان  اتفاق بیافتد باید دارای امکانات ویژه ای باشد. به همین دلیل انتخاب سالن عقد نیاز به دقت و وقت زیادی دارد. در ادامه ی این مقاله سعی کرده ایم با گردآوری یک سری نکات کلیدی انتخاب سالن عقد را آسان تر کنیم.

موقعیت مکانی

مهم ترین نکته در انتخاب سالن عقد موقعیت مکانی قابل دسترس است.  میهمانان نباید برای پیدا کردن لوکیشن سالن دچار دردسر زیادی شوند. همچنین شما هم باید سعی کنید لوکیشن سالن عقد خود را در نزدیکی آتلیه و آرایشگاه تان انتخاب کنید.

ظرفیت

نکته ی بعدی که باید آن را در نظر بگیرید، ظرفیت سالن عقد است. باید از قبل اطلاع محدودی راجع به تعداد میهمانانتان داشته باشید تا بتوانید سالن خود را انتخاب کنید. سالن عقد در صورت حضور میهمانان باید به گونه ای باشد که  تهویه هوا و پذیرایی به سختی انجام نشود اما به قدری هم نباشد که سالن خالی نشان داده شود.

دکوراسیون

زیبایی و شیک بودن یکی از نکات ضروری است که سالن عقد باید دارا باشد. زیرا اولین عکس ها از پیوند زوج در این مکان است. پس حتما علاوه بر موقعیت دسترسی و ظرفیت سالن، به  دیزاین سالن به خصوص جایگاه عروس و داماد و سفره عقد توجه ویژه ای داشته باشید.

عاقد

از آن جایی که شروع زندگی مشترکتان توسط فرد دیگری به نام عاقد شکل می گیرد، اهمیت زیادی دارد که عاقد خوش برخورد و خوش رو باشد ئا استرس ناشی از ورود به یک زندگی جدید را از دل عروس و داماد و خانواده هایشان دور کند. پس حتما قبل از مراسم با عاقد خود ملاقات کنید و با او به صحبت بنشینید.

پارکینگ

با توجه به آن که امروزه هر خانواده حداقل یک یا دو ماشین دارند حتما در انتخاب سالن عقد به پارکین و جای پارک مناسب برای میهمانان توجه کنید. پیدا کردن جای جای پاری میتواند از میهمانانتان کلی وقت و انرژیی ببرد و آن ها دیر به مراسم شما برسند.

 

سالن عقد -3

سالن عقد -2

سالن عقد

سالن عقد