مقاله

شام عروسی

admin ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

شام عروسی

مهم ترین بخش از سور و سات عروسی شام آن است. یک شام با کیفیت و کمیت بالا در جشن عروسی شما می تواند تا همیشه خاطره ای دلچسب برای میهمانانتان به ارمغان آورد. در یک جشن عروسی، میهمانانی با رده های سنی و ذائقه های متفاوت حضور دارند. به همین دلیل برای انتخاب شام عروسی باید منویی را انتخاب کرد که مورد قبول اکثر ذائقه ها باشد. غذاهای رایجی که در عروسی های ایرانی سرو می شود که شامل چلو کباب ها، باقالی پلو با گوشت و مرغ،شیرین پلو، زرشک پلو و انواع خورش ها است. اما برای انتخاب منوی متفاوت تر می توان از غذاهای فرنگی مثل بیف استراگانوف، خوراک زبان، انواع پاستا و... ، غذاهای دریایی مثل میگو پلو، قلیله ماهی و... و همینطور غذاهای محلی متناسب با ذائقه ی میهمانان، سفارش داد.

اگر که در انتخاب منوی شام عروسی سر درگمید، بهتر است از تیم تشریقاتی که مسئولیت کارهایتان را به عهده دارد کمک بگیرید. آن ها به دلیل داشتن تجربه ی زیاد در امر برگزاری جشن و سرور می توانند شما را تا حد زیادی راهنمایی کنند. یکی از نکته های اساسی برای شام عروسی کیفیت و طعم غذاست. پس به جای صرف هزینه برای تنوع بیشتر با کیفیت متوسط و یا رو به پایین، تنوع کمتر و کیفیت بالاتری را انتخاب کنید و سفارش دهید.

در کنار یک شام با کیفیت مهم است که چه نوع سالاد و دسرهایی سرو می شود. شما می توانید با کمی خلاقیت و ایده های نو میز شامی بسیار زیبا و خیره کننده داشته باشید. سالاد ها و دسرها، میز شام عروسی را رنگ آمیزی می کنند. یکی دیگر از موارد مهم یک  شام خوشمزه، داشتن مواد درجه یک و تازه است.

و به عنوان نکته ی آخر قبل از سفارش منوی شام عروسی به تجربیات خودتان در مراسم هایی که شرکت کرده اید توجه کنید. با رعایت این نکات به سادگی یک منوی با کیفیت بالا برای شام عروسیتان تدارک ببینید و خاطره ی آن را تا سال ها در ذهن میهمانانتان زنده نگه دارید.

تشریفات مشیری با ارائه ی انواع منوها و داشتن بهترین آشپزها می تواند به کمک شما بیاید و در پذیرایی از میهمانانتان به شما یاری برساند.

 

شام عروسی -4

شام عروسی -3

شام عروسی -2

شام عروسی -1

شام عروسی

Error message

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /var/www/vhosts/moshiriwedding.com/public_html/includes/file.phar.inc).