مقاله

ظروف کرایه

admin ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

ظروف کرایه

برای برگزاری مراسم های بزرگ از عروسی و نامزدی و تولد گرفته تا ختم و یاد بود ها در منزل یا سالن اجتماعات معمولا از ظروف کرایه استفاده می شود.

زیرا خرید ظروف زیاد و نگهداری از آن ها کار پر زحمت و پر هزینه ای است. استفاده از ظروف کرایه هم صرفه ی اقتصادی دارد و هم تنوع سبک و رنگ بسیاری برای انتخاب پیش روی شماست. می توانید اقلام مورد نیاز خود را با رنگ و جنسی که به تم مراسم بیاید انتخاب کنید.

اگر با موسسه ای که قرار است از آن ظروف کرایه ای بگیرید تا به حال همکاری نکرده اید، بهتر است از نزدیک ظروف، میز ها و صندلی ها را بازدید کنید.

یک فهرست کامل از هر آن چه که مورد نیاز است و تعداد آن ها تهیه کنید تا از اشتباهات احتمالی جلوگیری شود. حواستان به رومیزی ها و رویه ی صندلی ها باشد و حتما تاکید کنید قبل از ارسال شسته و مرتب شوند.

به تعداد کافی لیوان سفارش دهید، چون شستن مداوم لیوان ها در مراسم کاری سخت و وقت گیر است. در سفارش ظروف و دیگر اقلام به مهمانان ناخوانده و همراهان میهمانان توجه داشته باشید، تا در صورت لزوم از آن ها استفاده شود.

توجه داشته باشید سایز ظروف با میز ها همخوانی داشته باشند و همچنین به تعداد گلدان ها و شمع هایی که قرار است بر روی هر میزی قرار بگیرد دقت کنید.

در اجاره ظروف کرایه معمولا از رنگ های روشن و ساده استفاده می شود، چون به هر دکور و تمی می آید. برای مراسم هایی که تم غم انگیزی دارند استفاده از رنگ های خنثی و ساده رایج تر است. اما برای مراسم های شاد دستمان برای انتخاب سبک و رنگ باز تر است.

سفارش ظروف و میز و صندلی ها را چند روز قبل از مراسم انجام دهید. که اگر بنا به هر دلیلی در تحویل این اقلام مشکلی به وجود آمد زمان کافی برای جبران داشته باشید.

تشریفات مشیری با سال ها تجربه در این زمینه دارای سرویس میز و صندلی وی آی پی، شیداری، پلکسی، رزگلد + مبله + ظروف خاص چینی دور طلایی، آبی و سرویس های به روز و ژورنالی  است.

 

ظروف کرایه -4

ظروف کرایه -3

ظروف کرایه -5

ظروف کرایه -2

ظروف کرایه -1

 

Error message

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /var/www/vhosts/moshiriwedding.com/public_html/includes/file.phar.inc).