مقاله

عمارت عروسی

admin ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

عمارت عروسی

شاید این روز ها کلمه ی عمارت زیاد به گوشتان خورده باشد اما ندانید که فرق عمارت با یک تالار معمول در چه چیزهایی است. آرزوی بسیاری از زوج های جوان این است که مراسم عروسیشان را در عمارت ها ی زیبا و با شکوه برگزار کنند. عمارت عروسی به ساختمان ها ی بزرگ و مجلل گفته می شود که دارای معماری خاصی هستند. عمارت ها دارای شکوه و جلال بیشتری نسبت به تالار ها هستد و فضا های زیبا تر و بزرگتری را در اختیار میزبان قرار می دهند.

تالارها غالبا یک فضای چند صد متری با یک ساختمان معمولی اند. و ظرفیت محدودی هم برای پذیرایی از میهمانان دارد. اما عمارت ها توسط معماران حرفه ای و خوش ذوق طراحی می شوند. از معایب عمارت ها می توان به فضای سبز کوچک آن ها نسبت به باغ تالارها اشاره کرد. یکی دیگر از امکانات عمارت ها لوکیشن های زیبایی هستد که در آن جا وجود دارد و می توان برای عکاسی از آن ها استفاده کرد.

ارائه ی خدماتی مثل نورپردازی، گل آرایی، بادکنک آرایی و... در عمارت با تالار متفاوت است. عمارت ها به دلیل فضای باز بزرگی که در اختیار دارند، این امکان را به شما می دهند که تفریحاتی مثل کالاسکه سواری، قایق سواری در برکه، بالن سواری، گل ریزان، آتش بازی و... را سفارش دهید. گنجایش اسکان میهمانان و پذیرایی از آن ها در عمارت ها بستگی به فضای مورد نظر دارد. عمارت ها معمولا به دلیل امکانات ویژه ای که ارائه می دهند، هزینه ای بیشتر به عنوان ورودی دریافت می کنند. در این ساختمان های پر زرق و برق پارکینگ مناسبی برای میهمانان وجود دارد. پرسنل مجرب و خوش برخورد در حال خدمتند . یک عمارت خوب می تواند تمام توقع شما را برای یک مراسم خوب برآورده کند.

تشریفات مشیری با عمارت های مجلل مانند عمارت سام، عمارت هانا، عمارت دایانا، عمارت فرمانیه، عمارت شیفان، عمارت ملل و عمارت سفید در منطقه گرم دره و شهریار همکاری دارد.

از این رو می توانید برگزاری جشن عروسیتان در عمارت را به تیم حرفه ای تشریفات مشیری بسپارید.  

عمارت عروسی -6

عمارت عروسی -5

عمارت عروسی -4

عمارت عروسی -3

عمارت عروسی -2

عمارت عروسی -1

عمارت عروسی

 

Error message

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /var/www/vhosts/moshiriwedding.com/public_html/includes/file.phar.inc).