قیمت تشریفات عروسی

قیمت تشریفات عروسی

قیمت تشریفات عروسی به چندین عامل مختلف بستگی دارد : 1- منوی انتخابی 2- باغ یا عمارت عروسی 3- موزیک (ارکستر  یا دی جی ) 4-سفره عقد 5- فیلم برداری 6- ماشین عروس و دسته گل 7- لباس عروس و لباس داماد 8- آرایشگاه عروس و آرایشگاه داماد

قیمت تشریفات عروسی در فصول مختلف متفاوت است. در فصل پاییز و زمستان کمترین قیمت باغ ها ، در بهار قیمت متعادل باغ ها و در تابستان بیشترین قیمت ورودی باغ تالارها را شامل می شود .

قیمت منوها به صورت پکیج های مختلف می باشد . منوها در 5 پکیج مجزا تفکیک می شود : پکیج های نقره ای و پکیج های طلایی - گلد پلاس - پلاتین 

قیمت پکیج های سیلور  از هر نفر 250.000 و پکیج های گلد  از 350.000 الی 950.000 تومان می باشد . تفاوت پکیج ها در کمیت غذایی و پذیرایی و نوع گل آرایی می باشد .

قیمت ورودی باغ تالار وعمارت در فصل سرد از 5 الی 6 میلیون تومان به بالا می باشد و در تابستان از 10 الی 12 میلیون تومان به بالاست . 

موزیک و ارکستر از 7 میلیون تومان الی 25 میلیون تومان می باشد . 

هزینه سفره عقد از 5 الی 20 میلیون تومان بوده و بستگی به نوع ظروف ، چیدمان و گل آرایی دارد . 

تشریفات مشیری در رابطه با فیلم بردار ، لباس عروس و داماد ، آرایشگاه عروس و داماد با توجه به بودجه مورد نظر عروس و دامادهای عزیز ، صرفا گروه های مختلف و البته با کیفیت را معرفی می نماید . 

 

قیمت تشریفات عروسی -4

قیمت تشریفات عروسی -3

قیمت تشریفات عروسی -2

قیمت تشریفات عروسی -1

قیمت تشریفات عروسی

Error message

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /var/www/vhosts/moshiriwedding.com/public_html/includes/file.phar.inc).