مقاله

دیزاین روستیک در عروسی

admin ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

دیزاین روستیک در عروسی

 برگزاری عروسی در جای جای دنیا به روش های مختلفی مرسوم بوده و هست و عموما تحت تاثیر فرهنگ جامعه ، رسومات و جغرافیای محل مورد نظر قرار میگیرد . این گونه موارد باعث به وجود آمدن تم های بسیار خاص در نوع دکوراسیون در جشن های عروسی می گردد . یکی از دیزاین هایی که این روزها طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده و تقریبا 3 سال است که در ایران اجرا میشود و از غرب وارد کشور شده است، دیزاین روستیک درعروسی است .

دیزاین روستیک  درعروسی ها شامل موارد مختلفی اعم از دیزاین ورودی روستیک ، دکوراسیون شاه نشین روستیک ، دکور ولکام درینک روستیک ، جایگاه عکس روستیک و قاب عکس های روستیک میگردد .

تشریفات مشیری نیز با توجه به علاقه وافر عروس و داماد های عزیز این نوع دکوراسیون و دیزاین را مورد توجه خود قرار داده و سعی در نوآوری در این سبک دارد . لازم به ذکر است که دیزاین روستیک در عروسی در تمام منوهای تشریفات مشیری با گل آرایی منحصر به فرد آن منو اجرا می گردد . 

 

دیزاین روستیک در عروسی -4

دیزاین روستیک در عروسی -3

دیزاین روستیک در عروسی -2

دیزاین روستیک در عروسی -1

دیزاین روستیک در عروسی

Error message

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /var/www/vhosts/moshiriwedding.com/public_html/includes/file.phar.inc).